yükleniyor

Gayrimenkul Sektörüne Özel Web Tasarım Hizmeti

Hizmetlerimiz gayrimenkul firmalarına özel olarak emlak portföylerini rahatlıkla yayınlayabilecekleri web tasarım uygulamalarından oluşuyor. Tüm web tasarım ürünleri mobil uygulama üzerinden ilan ekleme yapılabilecek şekilde, ios ve android cihazlara uyumlu şekilde kullanılabiliyor. Tamamen müşteri memnuniyetine yönelik sunduğumuz web tasarım hizmeti, herkes için en iyi çözümü sunmak için sağlanıyor. Tüm gayrimenkul şirketlerinin ihtiyaçlarına çözüm niteliğinde hazırlanan web tasarım ürünleri, emlak ilanlarını ofis içinde olmadan da ios ve android cihazlardan ilan ekleme paneliyle sunuyor. Bunun için sadece internet bağlantısının olması yeterli oluyor.


            Ayrıca ios ve android cihazlara uyumlu olan gayrimenkul şirketlilerine özel web tasarımı için android mobil uygulama ve hosting hizmeti hediye olarak sunuluyor. Aynı zamanda mobil haldeyken istenirse iosandroid tabletlerden de rahatlıkla kullanılabiliyor. İçerisinde Google SEO yazılımı barındıran ve yönetim paneli sayesinde kolayca istenen değişikliklerin yapılabildiği bu web tasarımı harikası, whatsapp ve mail yazılımları olarak mobil uygulama uyumluluğuyla istedikleri her yerden ilan ekleme yapabilmeleri ve ilanlarını takip edebilmeleri için emlak ofisi olan müşterilerin beğenisine sunuluyor.

            Dijital dünyanın iş hayatında fazlasıyla söz sahibi olmaya başlamasıyla birlikte, özellikle gayrimenkul sektörünün de bu dünyaya hızlı adapte olabilmesi için dizayn edilen web tasarım ürünü, aktif emlak ilanlarına her yerden erişim sağlanmasına, yeni ilan ekleme imkanına ve gerekli tüm işlemlerin mobil uygulama sayesinde ios ve android cihazlarla yapılabilmesine imkan tanıyor. Konusunda uzman profesyoneller tarafından gayrimenkul sektöründeki şirketlere özel ve emlak danışmanlarının rahatça kullanabilmesi için hazırlanan bu mobil uygulama uyumlu tasarım, ilan ekleme yapmak için artık hızlı davranılmasını sağlıyor. Böylece portföyünüzdeki müşterilerin aktif ilanlarınıza en kısa sürede ulaşmasını ve görmesini mümkün kılıyor. Bu hızlı iletişim ağı gelirinizin artışında size destek oluyor.
 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
Hemen Arayın Hemen Arayın